"Оқылым - табысқа апарар жол"

16.02.2021

15 ақпан күні 7,8 сыныптарда оқушылар арасында "оқылым - табысқа апарар жол"атты оқу мәдениетін насихаттау бойынша іс-шара өтті. Мақсаты: студенттерге кітапқа деген сүйіспеншілікті ояту; жаңа кітаптардан өз білімдерін толықтыруға деген тұрақты ұмтылысты қалыптастыру. Іс-шара барысында оқушылар жұмбақтар шешіп, кітаптардың пайдасы туралы әңгімелеп,өлеңдер мен афоризмдер оқыды, "ертегі викторинасына"қатысты. Мұғалім іс-шараны "оқыңыздар,балалар" өлеңімен және сөздермен аяқтады "Ең бастысы - кітап сіздің сенімді досыңыз және өзін-өзі дамыту жолындағы көмекшіңіз екенін ұмытпаңыз".